ניתוחים פלסטיים

אנשים רבים רואים בשדרוג המראה של אזור מסוים בפנים או בגוף גורם חשוב להעלאת הביטחון העצמי אשר תורם להרגשה פנימית טובה ומייצר תחושת סיפוק נפלאה.

כירורגיה פלסטית היא תחום התמחות המתמקד בשינוי ו/או שיפור מראה הגוף על ידי שימוש בטכניקות ניתוחיות. בחלק מהמקרים יבוצעו טיפולי כירורגיה פלסטית לשחזור חלקים בגוף שניזוקו מבחינה אסתטית או שהוסרו ויש לשחזרם ואילו במקרים אחרים טיפולים אלה מבוצעים במטרה לשפר את המראה החיצוני. 

הצוות המקצועי של מרפאת ד”ר שפירא מתמחה בכל הקשור לטיפולי כירורגיה פלסטית מכל הסוגים. במרפאת ד”ר שפירא מוצע מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולי כירורגיה פלסטית לאזורים שונים בפנים וגוף, למטרות שיפור אסתטי וקוסמטי או לשיפור התפקוד הגופני.

מרפאת ד”ר שפירא בראשות ד”ר אייל שפירא, מבכירי הפלסטיקאים בישראל, ולצדו צוות רופאים מובילים בישראל בתחומים: כירורגיה פלסטית, גניקו-פלסטיקה וכירורגיה משחזרת.

כיצד מבוצעים טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה?

טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה מבוצעים באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם הכירורגיה הפלסטית, תוך הקפדה על טיפול ופיקוח מקצועי קפדני, המבטיחים למטופלים תוצאות מעולות וחזרה מהירה לשגרה.

כל לקוח נהנה מיחס אישי וליווי מקצועי צמוד לכל אורך התהליך, וזוכה לטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר לאיכות שירות בלתי מתפשרת, יחס אישי, שקט נפשי וביטחון מלא.
כל טיפול כירורגיה פלסטית מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, שבמהלכה הצוות המקצועי של מרפאות אלה לומדים להכיר את צרכי כל לקוח ואת מצבו הגופני, מרגע כניסתו למרפאה, לאורך הפרוצדורה ועד החזרה לשגרה, אנו מלווים כל אחד באופן אישי ומספקים מענה לכל שאלה או התייעצות נוספת.

אילו טיפולי כירורגיה פלסטית נעשים במרפאות אלה?

אנו במרפאות אלה מבצעים מגוון טיפולי כירורגיה פלסטית לפנים ולגוף כמו לדוגמא ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד. לרשימת הטיפולים המלאה הנכם מוזמנים לגלול למטה ולבחור את הטיפול הרצוי לכם.

ניתוחים באזור הפנים

הרמת פנים

ניתוח מתיחת פנים הוא פרוצדורה אסתטית וותיקה ומוכרת, שנועדה לטפל בסימני הזדקנות, כגון רפיון בעור

מידע נוסף »

ניתוחים לעיצוב הגוף

ניתוחי חזה

ניתוחים גניקולוגיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​