עיצוב סנטר

לא חייבים לעבור תחת סכין המנתחים

למבנה הסנטר ומיקומו ישנה השפעה רבה על מראה הפנים, ותצורתו משתנה הן עם הגיל והן על פי המגדר. סנטר מרובע וחזק נתפס כגברי בעוד שלנשים מחמיא סנטר רך הבא בקו ישר עם המצח והשפה העליונה בדיוק סימטרי כמעט מושלם. הסנטר בנוי מעצם ושריר, ואלה נוטים לאבד נפח עם השנים, מה שהופך את טיפולי עיצוב סנטר האסתטיים לפופולריים בגילאים המבוגרים יותר. נסיגת הסנטר וצמיחתו לצד התפתחות של קמטוטים ו/או כתמי עור ישוו לפנים מראה מבוגר, רופס ולא מחמיא, ממנו ניתן להימנע באמצעות טיפול עיצוב סנטר ללא ניתוח- פשוט ומהיר.

כיצד מתבצע עיצוב סנטר ללא ניתוח?

עיצוב סנטר יכול להתבצע באמצעות פעולה כירורגית, אולם הוא יכול גם להתבצע בתהליך הזרקה ומילוי של הסנטר בחומרים מייצבים ומעצבים, המשתלבים בעור וברקמה הרכה בנקל ומייצרים מראה טבעי ונינוח לפנים. ללא הרדמה או פעולה פולשנית, באמצעות חומצות וחומרים טבעיים זוכים הפנים לפעולת עיצוב סנטר מדויקת, תוך יצירת נפח ונוכחות ושינוי מבנה הסנטר, כמו גם מילוי של קמטים וטיפול בעור רופס. עיצוב סנטר ללא ניתוח מאפשר שינוי עדין אך משמעותי של מבנה הפנים ומעניק יציבות ונוכחות לסנטר ולמראה הפנים בכלל.

שיטה פשוטה ויעילה להסתרת השקעים בצדי הסנטר הנוצרים כחלק מתהליך הזדקנות הפנים. השיטה מתאימה גם לאנשים בעלי סנטר קצר, המעוניינים לשנות את פרופורציות הפנים.

האם עיצוב סנטר נותן מענה לאורך זמן?

עיצוב סנטר נעשה בעזרת הזרקה עמוקה המאפשרת תוצאות הנראות לעין במשך שנה ויותר. בזכות ההזרקה העמוקה ותודות לשימוש בחומרים מורשים ואיכותיים עמידות הטיפול והמראה היציב והבריא לסנטר יימשך כשנה אחת, על פי נטיית המטופל ואופי עור הפנים.

כיצד לשמר את עיצוב הסנטר?

לאחר כשנה יש לחזור על הטיפול. מומלץ לחזור על הטיפול בטרם חזר הסנטר למראה רופס ורך, וליצור מילוי חוזר להמשך מראה יציב של הפנים, וכך גם להימנע מהיווצרות של קמטוטי עור חדשים.

האם טיפול עיצוב סנטר ללא ניתוח עדיף על ניתוח סנטר?

תופעות הלוואי שעשויות להופיע בתהליך של עיצוב סנטר זהות ברובן לתופעות הלוואי הנלוות לכל הליך של כירורגיה פלסטית כגון: שטפי דם מקומיים, בצקות ונפיחויות קלות, תחושת אי נעימות במקום הטיפול ובמקרים נדירים מאוד זיהום מקומי. רוב תופעות הלוואי הללו חולפות מאליהן וניתנות לניטור ובדיקה בביקורת שלאחר הטיפול.

שאלות נפוצות

עיצוב סנטר מבוצע הן על מנת להצעיר את אזור הפנים והצוואר והן על מנת להעניק מראה פרופורציונלי לפנים, אך מומלץ לבצעו לאחר שעצמות הפנים בשלו וגדלו, כלומר, לאחר גיל 18. ככל טיפול בכירורגיה פלסטית, גם עיצוב סנטר מחייב פגישת ייעוץ ותכנון התהליך בהתאם לגילו ומצבו הרפואי של המטופל. עיצוב סנטר לא יעשה למטופלים הבאים: נשים הרות או מניקות, ומטופלים בעלי עבר של תגובה אלרגית לחומר המוזרק.
במהלך הימים שלאחר הליך עיצוב סנטר מומלץ להימנע מפעילות גופנית מאומצת, וכן יש להימנע מחשיפת האזור לשמש ולטמפרטורה קיצונית לכאן ולכאן. בנוסף, יש להימנע ככל הניתן ממגע ישיר במקום הטיפול בכדי שלא לפגוע בפיזור החומר בצורה אחידה בסנטר.
ככלל, כל פעולה אותה ניתן לקיים ללא הרדמה וללא התערבות כירורגית תהיה עדיפה במידה והיא משיגה את התוצאה, רפואית או אסתטית. עיצוב סנטר ללא ניתוח מתבצע בלי ליצור חתך וצלקות בעור, ללא חיתוך של העצם וללא צורך בהרדמה. המילוי מתבצע בצורה מדויקת ישירות לחלקים בסנטר הדורשים זאת, באמצעות חומרים מבוססי חומצה היאלרונית, המתמזגים בעור בקלות. עיצוב סנטר ללא ניתוח מתבצע בהליך מהיר וקל, וללא מגבלות, צלקות או צורך בתקופת החלמה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​