טיפולי מזותרפיה

טיפולי מזותרפיה לפנים, לאיזור המחשוף ולידיים

טיפולי הפנים המסורתיים להצערת עור הפנים ולתיקון פגמי גיל ושמש המבוצעים במכוני הקוסמטיקה מתמקדים בהחדרת חומרים פעילים לתוך העור, אולם יעילותם מוגבלת מאוד, בעיקר משום שהם אינם מצליחים לעבור את המחסום ההגנתי של העור ברמה מספקת.

לאחרונה יותר ויותר אנשים נחשפים רבים ליתרונות של טיפול מזותרפיה לפנים – טיפול חדשני ומתקדם, המתבסס על הזנה של שכבות העור העמוקות יותר ומטרתו להשיב לעור העייף את הלחות, הברק והאלסטיות שנעלמו ממנו לאורך השנים.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא טיפולי מזותרפיה לפנים, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאת ד”ר שפירא יחזור אליכם בהקדם.

מהי מזותרפיה לפנים ובכלל?

מזותרפיה לפנים או לאזורים אחרים בגוף היא טיפול המשלב דיקור עדין והחדרת חומרים פעילים לשכבת העור האמצעית, המעוררים ומעודדים את חילוף החומרים, חידוש התאים בעור וייצור הקולגן הטבעי. התהליך נעשה באמצעות מחטים זעירות מאוד. לפני טיפול מזותרפיה לפנים נמרחת משחה המאלחשת מקומית את איזורי הטיפול, אך עדיין במהלך הטיפול תיתכן תחושת אי נוחות קלה עקב דקירות מרובות.

במהלך טיפול מזותרפיה לפנים מוחדרים חומרי הזנה לעור על ידי הזרקתם לתוך הדרמיס (שכבת העור האמצעית). הודות לכך תוצאת הטיפול והשפעתו על העור גבוהות באופן משמעותי מטיפול קוסמטי רגיל. טיפולי מזותרפיה מבוצעים על ידי רופאים בלבד ואפקטיביים ביותר לריענון ולשיקום עור עייף, אפרפר ובעל קמטים.

תוצאות הטיפול בדרך כלל מחזיקות מספר חודשים. הטיפול אינו מתאים לנשים בהיריון ו/או אנשים בעלי תפקודי קרישה לקויים.

לאיזה אזור מתאים טיפול מזותרפיה לפנים?

טיפול מזותרפיה מתאים לאזור הפנים (סביב העיניים, הפה והצוואר), וגם לאזור המחשוף ולכפות הידיים.

אחד היתרונות של טיפולי מזותרפיה לפנים הוא שאין צורך בבדיקות רגישות מוקדמות. טיפול מזותרפיה מתאים לכל סוגי העור, לנשים ולגברים כאחד.

ניתן להתחיל בטיפולי מזותרפיה כבר בגיל 25, ולבצע אותם באופן שגרתי או חד פעמי, לצורך ריענון לקראת אירוע חשוב. ניתן להבחין בתוצאות הנראות לעין כבר לאחר טיפול אחד.

טיפול מזותרפיה לפנים או לאזורים אחרים בגוף נמשך בין 15–30 דקות בלבד, והוא בטוח לחלוטין, אינו מלווה בכאב או בתופעות לוואי.

אתם מוזמנים לנסות. צוות מרפאת ד”ר אייל שפירא, עומד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ בנושא טיפולי מזותרפיה לפנים וישמח להשיב לכל שאלה.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא טיפולי מזותרפיה לפנים, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאת ד”ר שפירא יחזור אליכם בהקדם.

שאלות נפוצות

על מנת לראות תוצאות של ממש , מומלץ לבצע כשלושה טיפולי מזותרפיה, שניים מהם במהלך שנה אחת. אך יחד עם זאת, כל מקרה לגופו ומספר הטיפולים נקבע תמיד בפגישה אישית. על מנת לשמר את התוצאות, מומלץ שלא להיחשף לקרני השמש מיד עם סיום כל טיפול.
טיפולי מזותרפיה לפנים מחדשים את רעננותו של העור ומחדירים אליו חומרים טבעיים, על מנת להאט את הזדקנותו. טיפולים אלה אינם משפרים מראה של קמטים עמוקים ועור נפול מאוד ולכן אינם מחליפים ניתוח מתיחת פנים. אם קיימים נזקי זמן משמעותיים, מומלץ לשקול ניתוח פלסטי בנוסף לטיפולים אלה.
טיפולי מזותרפיה לפנים אינם כרוכים בתופעות לוואי, אם כי עלולות להיווצר אדמומיות, נפיחויות קלות ושטפי דם קטנים לזמן מאוד קצר. החומרים המוחדרים לעור הינם טבעיים לחלוטין ומורכבים מוויטמינים, מינרלים וחומצות חיוניות שונות, הנותנות פיתרון עמוק יותר מטיפול קוסמטי רגיל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​