טיפולי לייזר

טיפולי לייזר הפכו פופולריים מאוד בעשורים האחרונים בעולם האסתטיקה ויש לכך סיבות טובות. טכנולוגיית הלייזר, המבוססת על פוטותרמוליזה סלקטיבית, קרי: על היכולת ליצור אור בעל אורך גל יחיד, עוצמתי, מתואם וממוקד, טומנת בחובה מספר יתרונות ברורים:

 • לייזר מאפשר להעניק טיפול נקודתי ומדויק, מבלי לפגוע באזורים הסמוכים.
 • טכנולוגיית הלייזר מקצרת ומפשטת הליכים, שפעם דרשו התערבות כירורגית ולעיתים היו כרוכים באשפוז.
 • הלייזר יעיל למגוון יישומים, ביניהם ניתן למנות: טיפול בכלי דם, בעור, בזקיקי שיער, טיפול בשומן, ברקמות ועוד.
 • טכנולוגיית הלייזר נחשבת בטוחה מאוד ומאושרת על ידי כל הגופים הבריאותיים החשובים, לרבות: משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA וה- .CEטיפולי לייזר הם מהירים ומאפשרים חזרה מהירה לשגרה.
 • תוצאות טיפולי לייזר הן יפות, מרשימות וטבעיות.

למי טיפולי לייזר מתאימים?

טיפולי לייזר מתאימים לאנשים בכל גיל המעוניינים לשפר את איכות העור, להצעיר אותו וכן לאנשים שסובלים מבעיות עור ונגעים באזורים שונים בגוף. במקרים רבים, טיפולי לייזר מהווים חלופה בטוחה ויעילה לניתוחים והליכים כירורגיים פולשניים, הם חוסכים הרדמה מלאה, ימי אשפוז וניתן לחזור לאחר כל טיפול במהירות לשגרה.

במרפאת ד”ר שפירא משתמשים בחזית טכנולוגיית הלייזר למגוון טיפולים משקמים ואסתטיים:

 • טיפול בלייזר לאקנה: “קליר סקין” זוהי טכנולוגיית לייזר חדשה לטיפול באקנה ופצעי בגרות. מנגנון הלייזר מייבש את סביבת הפצע, הורג את הבקטריה ומאפשר טיפול ללא תופעות לוואי, ללא כאבים וללא צלקות – המתאים לכל סוגי העור.
 • טיפול בלייזר לצלקות פוסט-אקנה: שילוב בין לייזר קלירליפט, המשפר את העור, לבין מיקרופלזמה, המופקת מגלי רדיו, מעלים ומטשטש ביעילות רבה צלקות וחטטים הנוצרים לאחר אקנה ופצעי בגרות.
 • טיפולי לייזר לטיפול בצלקות שלאחר ניתוחים: טכנולוגיית לייזר חדשנית מאפשרת להבהיר את גוון העור וליצור מראה עור אחיד, תוך טשטוש צלקות הנוצרות לאחר הליכים כירורגיים.
 • טיפול בלייזר לחידוש העור: בעזרת קרן לייזר מרוכזת ומתקדמת ניתן להביא לחידוש מראה העור. אפשר למזער פגמי ונגעי עור, לטשטש צלקות, להזין את העור, לקלף שכבת עור ותיקה ולחשוף שכבת עור חדשה, אחידה, חלקה ובריאה.
 • טיפולי לייזר לנימי דם בפנים: טכנולוגיית הלייזר “DYE VL” פולטת אנרגיית אור, ממקדת אותה בכלי הדם שבאזור הפנים, סוגרת אותם, סופגת אותם ומעלימה את נימי הדם. את תוצאת הטיפול רואים לאחר טיפול 1 עד 4 טיפולים, כמות הטיפולים תלויה בנתונים האינדיבידואליים של כל מטופל/ת.
 • טיפול לייזר לפיגמנטציה בפנים ובצוואר (פויקילודרמה): טכנולוגיית הלייזר “DYE SR” בשילוב טיפול בייתי מאפשרים להגיע עד לשכבת המלנין האחראי על הופעת הפיגמנטציה ו”לשרוף אותה”. כבר לאחר מספר קטן של טיפולים ניתן לראות שהאדמומיות והגוון החום-אדמדמם נעלמים וחל שיפור משמעותי במראה ובמרקם עור הפנים והצוואר.
 • טיפולי לייזר בקסנטלזמה באזור העיניים: בעזרת טיפול בלייזר ניתן גם לשים סוף לכתמים הצהובים באזור העיניים, הנוצרים בדרך כלל בשל הצטברות מאגרי כולסטרול מתחת לעור. קרן הלייזר פוגעת בהצטברות הכולסטרול וגורמת לפירוק טבעי שלו, דרך בלוטות הלימפה.
 • טיפולי לייזר בקרטוזיס פילאריס: גם בעור המחוספס והגבשושי שנוצר בעיקר באזור הזרועות בשל קרטוזיס פילאריס ניתן לטפל בעזרת טיפול בלייזר. קרן הלייזר משייפת את העור, מקלפת תאים מתים, מחליקה את הזרועות ומחדשת את מראה העור.
 • טיפולי לייזר בסבוראיק קרטוזיס: כתמי גיל וגידולים שאינם סרטניים כגון סבוראיק קרטוזיס ניתנים לטיפול אף הם בטכנולוגיית לייזר. הלייזר “משייף” כתמי זיקנה ומיני גידולים שפירים, מחליק את העור, משפר את מרקמו ותורם להתחדשותו.
 • טיפול בלייזר כפילינג מכני: הלייזר משמש גם לצורך פילינג מכני. ניתן לשייף את שכבת העור, להזרים אליה דם ולעודד את הפעילות של חלבוני האלסטין והקולגן, שעם השנים פוחתת ומביאה להופעת סימני הגיל בעור. התוצאה: עור בריא, צעיר, חלק, אחיד וקורן.
 • טיפולי לייזר לסקין טייטנינג: שילוב בין טכנולוגיית לייזר לבין טכנולוגיית גלי רדיו מאפשרת להעניק אפקט קל של הרמה לעור הפנים. טיפול זה מבוסס על חימום העור לטמפרטורה שנעה בין 40 מעלות ל-44 מעלות, כאשר החימום מעורר לחיים את פעילותם של חלבוני האלסטין והקולגן, האחראים על גמישות העור.
 • טיפולי לייזר להצערה ושיפור מרקם העור: זוהי שיטת טיפול חדשנית בלייזר המצעירה, מחדשת ומשפרת את איכות ומרקם העור באזור הפנים, המחשוף והידיים. ידית הקלירליפט פולטת אנרגיית לייזר וגלי שוק חזקים המחממים את השכבות התת-עוריות. אלו גורמים למיצוק העור, לטשטוש קמטים, קמטוטים ונזקי שמש שטחיים. הלייזר מעודד את פעילות הקולגן והאלסטין בשכבת הדרמיס והעור עובר תהליך של התחדשות ובניה מחדש – עד כחצי שנה מתום סדרת הטיפולים.

צוות מרפאת ד”ר אייל שפירא ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ.

שאלות נפוצות

טכנולוגיית הלייזר נחשבת בטוחה מאוד ומאושרת על ידי כל הגופים הבריאותיים החשובים, לרבות: משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA וה-CE, על כן טיפול לייזר מיקצועי אינו מסוכן כלל.
במהלכם של טיפולי לייזר, קרן הלייזר מאפשרת להעניק טיפול נקודתי ומדויק, מבלי לפגוע באזורים הסמוכים. תודות למיקוד של קרן הלייזר וליעילותה, ניתן להפחית למינימום סיכויים לצלקות.
טכנולוגיית הלייזר מקצרת ומפשטת הליכים, שפעם דרשו התערבות כירורגית ולעיתים גם אשפוז. טיפולי לייזר הם מהירים ומאפשרים חזרה מהירה לשגרה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​