מתיחה היקפית

מתיחת בטן היקפית (הנקראת גם: בודי ליפט -Body lift ) מספקת פתרון נהדר לנשים וגברים הסובלים מעודפי עור ומצבורי שומן באזור הבטן, הירכיים והישבן. ניתוח בטן היקפית מחטב את הגוף ומשיב לו את הקימורים הטבעיים שאבדו, ובמהלכו מותחים את הבטן, מעניקים אפקט של הרמה לישבן, שואבים שומן עודף, מעצבים-מחדש ומהדקים את ההיקפים.

באילו מצבים מבצעים מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית מתאימה למצבים בהם יש מחד הצטברות של עור, שומן עודף וקפלים באזור הבטן, הירכיים והעכוז ומאידך חלה גם התרוקנות וצניחה של העור עקב תנודות במשקל דוגמת דיאטות או ניתוחים בריאטריים, כתוצאה מלידות והריוניות ולעיתים עקב נתונים גנטיים. כל אלו גורמים להצטברות שומן, צניחה של העור והופעת עור עודף ומדולדל.
במקרים כאלו דיאטות ופעילות גופנית לא מספיקות ולא מצליחות להוביל לתוצאות המיוחלות, כך שהדרך האידיאלית לחטב את האזור היא באמצעות מתיחת בטן היקפית.

מהי מתיחת בטן היקפית?

ניתוח מתיחת בטן היקפית הוא מורכב וכולל מספר פרוצדורות הנערכות באותו ההליך – סימולטנית. במהלך ניתוח בטן היקפית משלב הכירורג הפלסטי בין שאיבת שומן לבין ניתוח מתיחת בטן קלאסי. הכירורג מסיר את מצבורי השומן מהבטן, מהישבן והירכיים הצידיות. לאחר מכן, המטופלים מושכבים על גבם והכירורג מהדק את שרירי הבטן וכך משטח אותה. לבסוף, מושכבים המטופלים על ביטנם כדי לבצע את אותה פעולת הידוק ולהיפטר מהשומן הגבי.

ניתוח בטן היקפית נערך תחת הרדמה כללית מלאה ומשך זמן הניתוח נע בין 3 שעות ל 5 שעות, תלוי במורכבות האינדיבידואלית של ההליך במטופל, כמות עודפי העור והצטברות השומן. לאחר מתיחת בטן היקפית יש להישאר לאשפוז לילה לצורך השגחה רפואית, ואת תוצאות מתיחת בטן היקפית רואים מיד לאחר הניתוח והן ממשיכות להשתפר חודשים רבים אחרי הניתוח.

למי מתאימה מתיחת בטן היקפית?

ניתוח מתיחת בטן היקפית מתאים לאנשים שבריאותם הכללית טובה ועברו את כל הבדיקות המקדימות בהצלחה.
ניתוח בטן היקפית אינו מתאים לאנשים שמשקל גופם אינו יציב לאורך זמן. מטופלים שעברו ניתוח בריאטרי נדרשים להמתין שנתיים ממועד הניתוח ורק אז הם יכולים לעבור ניתוח מתיחת בטן היקפית, ואנשים שחוו תנודות משמעותיות במשקל מסיבות אחרות נדרשים לעמוד במשקל גוף יציב במשך 6 חודשים ברצף.

ניתוחים פלסטיים

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​