הצרת נרתיק

טיפול ברקמת הנרתיק בלייזר – הצרת נרתיק בלייזר

עם הגיל, ודאי לאחר הריונות ולידות, חלה אצל נשים רבות היחלשות של הרקמות התומכות ברצפת האגן. תופעה זו פוגמת בהנאה ביחסי המין ואצל נשים רבות גורמת לירידה בביטחון העצמי. טיפול הצרת נרתיק בלייזר כולל חיזוק והידוק הרקמות התומכות ברצפת האגן והצרת קוטר הנרתיק.

התוצאה של טיפול הצרת נרתיק בלייזר היא שיפור משמעותי בביטחון וכמובן בתפקוד והנאה מיחסי מין לשני בני הזוג. טיפול זה אינו מתאים לכל אישה ויש להיבדק טרם ההחלטה על הטיפול המתאים. דוגמה לטיפול נוסף כוללות הצרת הנרתיק בניתוח בה מתאפשרת הסרת עודפי עור מיותרים, ותיקון צניחה במידה וקיימות.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא הצרת נרתיק בלייזר, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאת ד”ר שפירא יחזור אליכם בהקדם.

Femilift: טכנולוגיה חדישה להצרת והצערת רירית הנרתיק בלייזר

טיפול הצרת נרתיק בלייזר מבוצע בטכנולוגיית הלייזר החדשנית Femilift בידי מנתחים שהוכשרו וקיבלו הסמכה לטיפול בשיטה. טכנולוגיה זו מאפשרת ביצוע טיפול הצרת נרתיק באופן לא פולשני, ללא אשפוז, ללא הרדמה, ללא צלקות וללא כאב.

בטיפול Femilift ניתן לבצע הצערה של רקמות התומכות ברצפת האגן שנחלשו וכפועל יוצא לקבל הצרה של הנרתיק. נשים הסובלות מדליפת שתן במאמץ בדרגה קלה, לאחר טיפול כזה, יוכלו להרגיש הטבה במצבן.

יתרון נוסף של טיפול הFemilift הוא הצערה של רקמת רירית הנרתיק ושיפור הלחות, טיפול זה יכול לתת פתרון לנשים הסובלות מיובש בנרתיק מסיבות שונות, כגון: אישה שהגיע לגיל הבלות וסובלות מיובש בנרתיק על רקע השינויים ההורמונליים, ונשים צעירות ובוגרות שהחלימו ממחלת הסרטן וסובלות מפגיעה קשה באיכות החיים בגלל תהליך הניוון של רירית הנרתיק, יובש בנרתיק וקושי בקיום יחסי מין על רקע הטיפול הכימוטרפי אותו קיבלו.

כדי להשיג את התוצאות הרצויות בתהליך הצרת והצערת הנרתיק בלייזר נדרשים על פי רוב שלושה טיפולים במרווחים של 3 – 5 שבועות. לFemilift שיעורי הצלחה גבוהים. להשגת תוצאה טובה עוד יותר, ניתן להזריק שומן אשר נשאב ממקומות אחרים בגוף.טיפול הצערת והצרת הנרתיק בלייזר נמשך כ-30 דקות ללא הרדמה וללא צורך בתהליך התאוששות. לאחר הפעולה ההחלמה חזרה לשגרה מתרחשות בתוך זמן קצר מאוד.

התרחבות הנרתיק אחרי לידה

התרחבות של הנרתיק יכולה להיות בעיה משמעותית – בין אם ביחסי אישות עם בן הזוג ובין אם בתחושה האישית. במידה ויש תחושה של התרחבות הנרתיק, זהו סימן שיש רפיון של רצפת האגן. הדבר הזה יכול להידרדר עם השנים ולהחמיר, ולבוא לידי ביטוי בדליפת שתן במאמץ, או צניחה של הרחם והרצפה עצמה.

ניתוח יכול לטפל בבעיה הזאת, ולטפל באספקטים שונים – בין היתר בפן הרפואי, כאשר יש בעיה של צניחה, וגם ביחסי אישות. הניתוח הוא ניתוח פשוט, אורכו כשעה, הצלקות הן פנימיות, וההחלמה היא קצרה. חזרה לשגרה תוך ימים בודדים, וחזרה לקיום יחסי מין תוך מספר שבועות בודדים.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא נרתיק רחב אחרי לידה או איך להצר את הנרתיק, צרו קשר עם הצוות המקצועי של מרפאות אלה בדף צור קשר

איך להצר את הנרתיק? – פתרון טיפולי של נרתיק רחב אחרי לידה

נרתיק רחב אחרי לידה הוא אחת התוצאות השכיחות אצל נשים אחרי הריונות ולידות. הדיון סביב נושא זה מועט, לעיתים בשל תחושת אי נוחות, מבוכה ואפילו בושה, ולעיתים מחוסר מודעות לכך שקיים פתרון פשוט לשאלה איך להצר את הנרתיק.

נרתיק רחב אחרי לידה הוא תופעה נפוצה למדי

התהוות של נרתיק רחב אחרי לידה הנה בעיה נפוצה בעיקר בקרב נשים לאחר מספר לידות. המאמצים בלידה יוצרים עומסים ומתחים רבים באזור האגן והנרתיק. כתוצאה מכך שרירי רצפת האגן ורקמות החיבור מאבדים מתח שריר ונחלשים, ועלולים ליצור תחושה שהנרתיק משוחרר ורחב יותר. בעקבות זאת פונות נשים רבות לניתוח הצרת נרתיק אשר מטרתו לשפר את מצבו של נרתיק רחב אחרי לידה.

איך להצר את הנרתיק ומדוע זה חשוב?

התופעה של נרתיק רחב אחרי לידה יכולה להיות בעיה משמעותית גם ברמה האישית וגם ברמה הזוגית, שכן היא מעידה על רפיון רצפת האגן ועלולה במקרים רבים לגרום לחוסר תחושה בקיום יחסי אישות. ללא טיפול, התופעה עלולה להחמיר ולהידרדר למצבים רפואיים כמו בריחת שתן במאמץ וצניחת הרחם ורצפת האגן עצמו. ניתוח פשוט הינו גם פתרון רפואי, וגם משפר את יחסי האישות ואת איכות החיים.

משך ההחלמה של ניתוח נרתיק רחב אחרי לידה

ניתוח לתיקון ושיפור נרתיק רחב אחרי לידה הוא ניתוח פשוט ואורך כשעה. הצלקות הן פנימיות ועל כן מפחיתות את העיסוק בפן האסתטי. ההחלמה היא קצרה ומהירה יחסית – חזרה לשגרה תוך ימים ספורים, וחזרה לקיום יחסי מין תוך מספר שבועות בודדים.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי בנושא נרתיק רחב אחרי לידה וכן איך להצר את הנרתיק.

ניתוחים פלסטיים

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​